Учители среден и горен курс

УчителПреподаван предмет
Елена Димитрова ПрисадоваБългарски език и литература
Илияна Генчева АпостоловаБългарски език и литература
Донка Гешева ЛитоваБългарски език и литература
Донка Димитрова ТодороваБългарски език и литература
Зорница Иванова СтефановаБългарски език и литература
Мария Дамянова КомбоваБългарски език и литература, Немски език
Георги Тодоров БоюклиевБългарски език и литература
Петър Брайков ЛечевБългарски език и литература
Нина Христова ПалчеваАнглийски език
Богдана Иванова КалъчеваАнглийски език
Никола Кирилов КиряковАнглийски език
Павлинка Цанкова СтефановаАнглийски език
Недялка Стоева Четинова-СтаеваАнглийски език
Кямил Ружди РашидАнглийски език
Зорница Ганчева МинковаАнглийски език
Дафина Тодорова Тодорова-ДураковаАнглийски език
Стоянка Стайкова ХристоваНемски език
Пешка Дечкова НачеваМатематика
Димитрия Стоянова КараловаМатематика
Иванка Парашкевова ГруеваМатематика
Стоянка Димитрова НеделеваМатематика, Физика и астрономия
Тодор Лилов ЛиловМатематика
Антония Раднева ВасилеваИнформатика, Информационни технологии
Татяна Христова ДечеваИнформатика, Информационни технологии
Пенка Иванова Богданлиева - ИвановаИнформатика, Информационни технологии
Ирина Петкова НайденоваИнформатика, Информационни технологии
Ирена Георгиева АрабаджиеваИнформатика, Информационни технологии
Антон Дзанев МиневИнформатика, Информационни технологии
Стойка Петкова Нейчева - БотеваФизика и астрономия
Анелия Стефанова НиколоваБиология и здравно образование
Драган Дойчев ДрагневБиология и здравно образование
инж. Анна Иванова БожиноваХимия и опазване на околната среда
Ваня Генчева ГеоргиеваЧовекът и природата, Химия и опазване на околната среда
Спаска Видолова БистрашкаГеография и икономика
Мария Николова АргироваГеография и икономика
Пенка Танчева Добрева-ГънчеваИстория и цивилизация
Цветелина Николова ПачоваИстория и цивилизация
Надежда Василева СтойковаФилософски цикъл
Русанка Тодорова РусановаМузика
Анита Атанасова ИлиеваМузика
Дончо Игнатов ПарталскиИзобразително изкуство
Десислава Димитрова МинчеваИзобразително изкуство
Даниела Йорданова ГенчеваФизическо възпитание и спорт
Иван Дечков НачевФизическо възпитание и спорт
Нина Петрова ДоковаФизическо възпитание и спорт
Александър Дечев ВраджевФизическо възпитание и спорт
Десислава Ангелова ГюдженоваПедагогически съветник